Artykuł sponsorowany

Jakie są polecane samochody dostawcze do 3,5 tony?

Jakie są polecane samochody dostawcze do 3,5 tony?

Wybór odpowiedniego samochodu dostawczego jest kluczowy dla osiągnięcia sukcesu w prowadzeniu działalności gospodarczej. W Polsce szczególnie popularne są samochody dostawcze o masie całkowitej do 3,5 tony. Wśród nich warto zwrócić uwagę na trzy modele francuskiego producenta Renault - Master Doka, Master Furgon i Trafic Furgon.

Renault Master Doka - przestronność i wygoda

Renault Master Doka to samochód dostawczy do 3,5 tony z podwójną kabiną, który może pomieścić nawet siedem osób. Jego zaletą jest przestronne wnętrze oraz wygodne fotele, które zapewniają komfort podróżowania nawet na dłuższych trasach. Dodatkowo, model ten oferuje dużą ilość miejsca na przewóz towarów, dzięki czemu jest idealny dla firm zajmujących się transportem osób i ładunków jednocześnie. Master Doka dostępny jest w różnych wersjach wyposażenia oraz z silnikami o mocy od 130 do 170 KM, co pozwala dopasować go do indywidualnych potrzeb klienta.

Renault Master Furgon - uniwersalność i funkcjonalność

Model Renault Master Furgon to kolejny z polecanych samochodów dostawczych o masie do 3,5 tony. Charakteryzuje się dużą ładownością oraz przestronnym wnętrzem, które można dowolnie konfigurować w zależności od potrzeb. Dostępne są różne warianty długości i wysokości nadwozia, co pozwala na dopasowanie samochodu do konkretnego rodzaju działalności. Master Furgon wyposażony jest w nowoczesne systemy bezpieczeństwa oraz komfortowe zawieszenie, które sprawia, że jazda nim jest przyjemna nawet z pełnym obciążeniem. Na rynku dostępne są również wersje z napędem na cztery koła oraz z automatyczną skrzynią biegów.

Renault Trafic Furgon - ekonomia i niezawodność

Trzecim modelem godnym uwagi jest Renault Trafic Furgon. To mniejszy od Mastera samochód dostawczy, który jednak również oferuje dużą ładowność i przestronne wnętrze. Jego zaletą jest ekonomiczny silnik, który pozwala na osiągnięcie niskiego zużycia paliwa, co jest szczególnie ważne dla przedsiębiorców dbających o koszty eksploatacji. Trafic Furgon może być również wyposażony w różne systemy ułatwiające prowadzenie działalności, takie jak system nawigacji czy kamera cofania. W ofercie znajdują się także wersje z dłuższym rozstawem osi oraz z podwójną kabiną. Podsumowując, samochody dostawcze Renault Master Doka, Master Furgon oraz Trafic Furgon to doskonałe propozycje dla przedsiębiorców poszukujących niezawodnych i funkcjonalnych pojazdów do prowadzenia działalności gospodarczej.